Nerezové mýdlo

Mýdlo, které efektivně odstraní zápach na rukou, např. z aromatických potravin.

Více detailů

Výprodej Výprodej!
129.00 Kč

149.00 Kč


Kdo by to neznal? Česnekový, cibulový nebo jiný zápach na rukou. Ještě po hodinách jsou ruce těmito parfémy cítit! Přitom je řešení tak snadné.

Celonerezové mýdlo je výborným pomocníkem pro odstranění pachů z rukou po práci s aromatickými potravinami jako jsou např. ryby, cibule, česnek nebo aromatické sýry. Před použitím nerezového „mýdla“ je vhodné ruce nejprve umýt klasickým mýdlem, ale není to nezbytné. Pak už jen stačí si umýt ve vodě ruce nerezovým mýdlem. Asi po 20 sekundách vaše ruce zase voní čistě a svěže. Pro zvláště odolné zápachy, jaké vydává například motorová nafta, použijte teplou vodu a odstraňovač zápachů asi po dobu 60 sekund. Samozřejmě, že nerezové mýdlo zvládne bez potíží odstranit nevůni zpocených nohou (jen je potřeba mýdlo použít ve vaně).

Ptáte se jak to vlastně funguje?

Zápach si můžeme představit jako organické spojení různých prvků, kterému vědci říkají vzor pachu a zrovna tento vzor pachu způsobuje onu kombinaci, kterou vnímáme jako zápach. Reakce, která se vyvolává kontaktem nerez oceli s vodou a vzduchem rozpojí vzor pachu a zůstanou jen jednotlivé hmotné prvky. Tímhle způsobem odstraníme nejen zápach a navíc i šetříme životní prostředí, protože nerezové mýdlo funguje bez jakékoliv chemické látky. Nerezové mýdlo na rozdíl od běžných prostředků zápach nepřebíjí jiným zápachem (pro náš nos příjemnými), ale pachy neutralizuje.

Nerezové mýdlo je vyrobeno ze speciálně legované ušlechtilé oceli a v kombinaci s vodou a kyslíkem je při boji proti nepříjemným zápachům prostě bezkonkurenční.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky